ДНЗ ”Ромашка”, Дмитрівка
Бердянський район, Запорізька область

Загальна інформація

Дитсадок «Ромашка»
Вас вітає, любі друзі!

Вам гостинно відчиняє
Групи сонячні й привітні.

Подарують тут вам ласку,
Щире серце, добре слово,

І бажання кожне Ваше,
Тут здійсниться наче в казці.

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» розпочав свою роботу 6 листопада 1969 року. 

В дошкільному закладі створено комфортні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят. Щодня дітей зустрічають затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові та спальні приміщення, є чудова музична зала. Створені необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна зала, спортивний та ігрові майданчики. Увесь режим дитячого закладу - це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров`я. Завдання педагогічного колективу - створювати безпечні, комфортні умови для дітей, оточувати їх піклуванням і любов`ю, формувати знання та вміння відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, виховувати національну свідомість Громадянина – патріота своєї Батьківщини, культурну освідчену особистість, яка гідно представлятиме свою державу у всесвітній спільноті.

Велику увагу педагогічний колектив  приділяє грі, як основному  виду діяльності дитини. Зі смаком обладнані ігрові середовища  груп, які відповідають віковим  та естетичним вимогам, наявна достатня кількість ігрового матеріалу що допомагає дітям перенестись у світ фантазій, казок, ввічливих взаємовідносин. Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному закладі завжди дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його.

Головна мета дошкільного закладу – забезпечити гармонійний розвиток особистості дитини, її фізичне і психічне здоров′я, виховувати ціннісне ставлення до природи й соціального довкілля, до самої себе.

Завдання:

  • Створити належні умови для збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров′я дитини;
  • Формувати особистісну зрілість дитини і її базові якості;
  • Залучати дитину до рідної мови, традицій українського народу, до мистецтва, праці, моралі
  • Забезпечити соціальну адаптацію дитини та її шкільну зрілість  

Діти мають на освіту право,

Якість гарантує їм держава.

Освітній процес  у  ЗДО здійснюється українською мовою.

ПРОГРАМНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

  1. Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція). Затверджений наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №615 від 22.05.2012р.
  2. Програма розвитку дитини дошкільного віку: «Українське дошкілля» (уз. Білан О.І., Возна Л.М., Максименко О.Л.)
  3. Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя батьківщина» (О. Каплуновська,   І. Кічата, Ю. Палець, за науковою редакцією О.Д. Рейпольської).
  4. Програма з морального виховання дітей дошкільного віку «Скарбниця моралі», Л.В. Лохвицька, - Тернопіль. Мандрівець.

Логін: *

Пароль: *